پاسخ ها، 35، مرداد 87

سه شنبه 1 مرداد1387 ساعت: 22:52

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای سلیم. شماره ی تلفن در کامنت های قبل آمده بود، که با معذرت خواهی ارسال مجدد می کنم. 66492049

آقای رحمانی. ممنونم و خداوند یاورتان باشد.


چهارشنبه 2 مرداد1387 ساعت: 1:26

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای امین. ورود به هر بهانه و با هر مقصدی به آن پایگاه، به رسمیت شناختن سرقت و سارقان است. اگر شما و هر کس دیگر این امر را نمی پذیرید، به این وبلاگ وارد نشوید.


چهارشنبه 2 مرداد1387 ساعت: 4:58

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای نتاب. از تمام کانال های ممکن اطلاع داده شد، که بی جواب ماندن آن ها شک دست اندر کار بودن مرکز بلاکفا را افزایش می دهد. در هر حال کاملا بی اهمیت است.

آقای منوحیم. فرموده بودید که سطح مطالب بالاتر می رود. از پایین بودن ارتفاع نوشته های پیش عذر خواهی می کنم. معمولا هفته ی اولی که پول اعراب می رسد مطالب به تری ثبت می شود، زیرا این گونه مباحث ارتباط مستقیمی با گرسنگی و سیری شکم نویسنده دارد. دستی بالا کنید و یک عروسی به راه اندازید و سور مفصلی بدهید تا چند نوشته آماده کنم به بلندای کوه طور!!!

آقای مارلیک و آقای تلمیذ. دستور خداوند بر قطع ریزش باران از آسمان و بلع آب در زمین آغاز انجام یک فرمان است نه پایان آن. زیرا اگر آن دریای وسیع آب مطابق تصور شما به یکباره فرو می نشست، کشتی بر بلندی فرود نمی آمد و در قیف حاصل از فروکش فوری آب، تا اعماق دره ها به درون گل مکیده می شد. ضمنا آقای تلمیذ برابر معمول برای ختم کردن ماجرا عجله دارند. در مورد اسراییل نیز به توضیحات مجموعه مقالات اسلام و شمشیر مراجعه کنید.


چهارشنبه 2 مرداد1387 ساعت: 15:39

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای هاتف. تصور برقراری سیستم فرعونیت، یعنی انباشت فوق العاده ی ثروت در مصر عهد ابراهیم، بسیار عامیانه است. اگر یهودیان تاریخ پیدایش دین خود و عبور از نیل را تا قریب 4000 سال پیش از مسیح به عقب می کشند و در آن زمان حتی تمرکز و تجمع ساده نیز در مصر قابل اثبات نیست، پس بدون شک اگر این تاریخ گذاری را قبول کنیم، دوران ابراهیم لااقل به هفت هزار سال پیش منتقل می شود که هنوز عهد سنگ است. بدین ترتیب زمان شناسی تورات مطلقا تاریخی نیست و بر مبنای تاریخ فاصله ی میان موسا و عیسای پیامبر از هزار سال بیش تر نمی شود.


چهارشنبه 2 مرداد1387 ساعت: 16:13

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای غفوری. آن بیداری که دیدار از مستند شما، که برای تولید آن خون دل خورده اید، در ذهن ها می آفریند، با هیچ عامل دیگری قابل مقایسه نیست. حرف های امثال سهند هم مسلما گرچه نمی تواند ذره ای از ارزش کار و شخصیت فداکار شما بکاهد، اما برای "یحمل اسفارا"ی قرآن مصداق دیگری می سازد. زیرا آن کتاب خوانده که درباره مولفی و اثرش از روی اندازه ی مو و نوع شلوار و از این قبیل قضاوت می کند، احتمالا کاه خوردن از توبره را با کتاب خواندن اشتباه گرفته است.

آقای مارلیک. از آن که حد اکثر بلندی ارتفاعات عمومی در اطراف ترکیه مرکزی، قریب 1900 متراست، پس بالاتر قرار گرفتن سطح آب از این ارتفاع ممکن نبوده و چون کوه آرارات بیش از پنج هزار متر ارتفاع دارد و در زمان طوفان لااقل سه هزار متر آن از آب بیرون و قابل مشاهده بوده، پس منطقی است قبول کنیم که پس از توقف ریزش باران و آغاز بازگشت آب به زمین، کشتی به کنار آرارات هدایت شده و به تدریج بر آن نشسته باشد.

آقای مسعود. با تبحر و شناسایی که دارید لطفا لینک های تصاویر هوایی قابل استفاده و در ابعاد بزرگ از عوارض جغرافیایی ترکیه را برای استفاده ی دوستان جست و جو و ارسال کنید. ممنون. دوستان دیگر نیز اگر در این مورد کمک کنند موجب امتنان خواهد بود.


چهارشنبه 2 مرداد1387 ساعت: 20:20

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای فتح. مطلب این است که بر مبنای سند اصلی، یعنی قرآن، چنان که پیش تر آوردم، به جز موسی، هیچ یک از پیامبران نام برده در قرآن، اعم از ابراهیم و اسماعیل و اسحاق و یغقوب و یوسف و حتی داود و سلیمان، به دلایل عقلی و دورانی، نمی توانسته اند پیامبرانی بر بنی اسراییل شنا خته شوند. در حقیقت متن آیات 33 و 34 سوره ی آل عمران را می توان سرمنشا’ نگاه جدید به مسئله ی نبوت و رسالت قرار داد تا معلوم شود که تنها رسولان وارد و فرستاده شده بر قوم یهود، موسی و برادرش بوده اند که به اشاراتی در قرآن این قوم در نزد خداوند فاقد اعتبار هر دو را کشته اند.

آقای مسعود. ممنون اما بیش تر باید سراغ تصاویری را گرفت که اسکن کوه ها و ارتفاعات ترکیه را داشته باشد.


پنجشنبه 3 مرداد1387 ساعت: 0:3

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای رعد. جذب و درک کامل آن چه بر سر ما آورده اند تقریبا ناممکن است. چنان از چهار سو و از افراز سر و از کف پا در محاصره ی دروغ قرار داریم که حتی بیان جیره بندی شده ی آن نیز از حد تحمل و هضم مغز و معده ی کسان فراوانی در کل جهان بسی بالاتر است. با این همه اینک که این عرصه باز است، بی اعتنا به هرکس و هرچیز که زیر سم خواهد ماند، به مدد الهی باید تا پایان تاخت.

آقای یولداش. چه ارتباطی با مباحث جاری دارد؟


جمعه 4 مرداد1387 ساعت: 18:37

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای یولداش. موضوع ستون ها درست است و در باب بقیه ی مطالب نیز باید که اندکی درنگ کنید.

آقای سلیم. هر زمان که مایل و آماده بودید با تلفن قبلی تشریف بیاورید.

آقای تلمیذ. حوصله کنید.

آقای بی نام. گروه یک آن برایم جالب بود. ممنون


جمعه 4 مرداد1387 ساعت: 23:0

نویسنده: ناصر پورپیرار

نقشه توپوگرافی بسیار روشنی بود. اما دو نکته: اول این که برای درک درست و کامل باید که نقشه عرض 30 تا 45 درجه شرقی غربی و 25 تا 45 درجه ی شمالی جنوبی را بپوشاند. دوم این که فرض را بر این بگذارید که پشت بامی با مساحت صد متر دارید که دیواره ای نیم متری در اطراف آن است. اگر در هر 4 سوی این پشت بام نیز ناودان کار بگذارید که مجموعا در هر ثانیه 50 لیتر آب را تخلیه کنند، اما بارانی درشت دانه و سریع ببارد که در هر ثانیه 100 لیتر آب وارد پشت بام شود،، در کم تر از بیست دقیقه پشت بام شما ابتدا تا لبه دیواره پر و سپس از همه سو سرریز خواهد کرد. این همان اتفاقی است که شدت باران در طوفان نوح برای سرزمین ترکیه امروز به وجود آورده که خروجی های آب آن اندک و باران وارد شده بر آن چون تنوره و ستونی از آب بوده است. ضمنا در نظر آورید که بارش باران به شهادت قرآن، تا زمان توقف کشتی ادامه داشته است.

آقای ایزدی. با عرض معذرت، به مجتهد محل رجوع کنید.


شنبه 5 مرداد1387 ساعت: 2:11

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای مسعود. ممنون و خسته نباشید. به راستی نقشه ی کم نظیری است. به موقعیت جغرافیایی مدار 25 تا 40 عرض جغرافیایی توجه کنید و ببینید که ارتفاعات سمت شمال و جنوب ترکیه، چنان راه را بر خروج آب بسته است که سیلاب های گریزان، بدون یافتن روزن نجات، اجبارا به مسیر شرق و غرب میل کرده اند. وانگهی چنان که خود توجه داده اید معلوم است که تمام مانداب های کنونی در ترکیه و ایران غربی و ارمنستان زمانی تا ارتفاع معینی با یکدیگر مرتبط بوده اند. به ساخت رسوبی و رسی حوزه ی وسیعی از ترکیه ی مرکزی امروز توجه کنید و در نظر بگیرید که این حوزه های رسی در زمان ماقبل طوفان در سطح بسیار پست تری بوده اند که امکان تجمع آب را سهل و ممکن تر می کرده است. به راستی که تئوری رخ داد طوفان در آسیای صغیر مدرکی روشن تر از این نقشه لازم ندارد، اگر بیاندیشند!!!


یکشنبه 6 مرداد1387 ساعت: 1:19

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای حسام. ممنونم. اصلاح شد.

آقای منوحیم. پاسوردتان غلط است.

آقای ارادتمند. لبخند که هیچ از خنده دل پیچه گرفتم. ممنون.

آقای نتاب. آن نقطه های قرمز در نقشه علامت وقوع زلزله است.

آقای حسام الاحوازی. ایشان اهل کاشان اند و حساب شان با خداوند.

فریبا خانم. آن دوست شیرین زبان و خوش وعده دیگر سری نزد. شاید که او هم گرفتار امتحانات شده باشد!

آقای هیوا ایزدی. گرچه نمی دانم چه زمان میسر خواهد شد، اما پاسخ چنین سئوالاتی به ادامه ی مقالات اسلام و شمشیر محول خواهد بود.

آقای محمد حسین. به مجوعه مقالات "اسلام و شمشیر" رجوع کنید. و در انتظار دنباله ی یادداشت ها بمانید.

آقای غفوری. احتمالا گمان کرده اند حیوانات آبزی پیوسته از هر آلودگی و گناهی شسته و پاک می شوند و این پشه است که باید تا آخرین شماره کشت، که بی خواب ماندگان از نیش آن ها کاملا موافق این امرند.


یکشنبه 6 مرداد1387 ساعت: 20:44

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای بی نام. اشتباهات این گروه تنها مبادی عددی ندارد، گاه به ارائه ی چنان تصاویری از زندگانی پیامبران و شبه پیامبران پرداخته اند که نزد عاقل هیچ محملی جز این ندارد که قصد زدودن قبح آن اعمال را داشته اند. یعنی اگر دختران یک نبی با پدرشان همبستر می شوند تا نسل او را حفظ کرده باشند، پس طبیعتا برای مردم معمول انجام هر فسق و شلم شوربایی مجاز می شود! چنان که شاهدیم دنیا را به کاباره ی بزرگی بدل کرده اند و فرق چندانی میان خیابان و اتاق خواب دیده نمی شود. ضمنا دو میلیون جلد کتاب را اگر به طور فله ای هم تا ارتفاع دسترس انسان بر روی هم بچینید میدان توپخانه را پر می کند.

آقای رضا. ظاهرا مهره های شما هنوز در خانه ی اول نشسته است! کتاب های پلی بر گذشته را بخوانید.


دوشنبه 7 مرداد1387 ساعت: 14:17

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای رضا. مجموعه پلی برگذشته را این بار در زمان فراغت و به وجهی بخوانید که دیرتر فراموش شود.

آقای محمد رضا. صفا آوردید. دل مان برای هه هه هه های شما تنگ شده بود. با این همه توصیه همان است: به اراجیف نویسان اعتنا نکنید. آن آقا بیش از بی سوادی اش پر حرفی می کند.

آقای مارلیک و حکیمی. این داستان گزارش کامران نجف زاده چیست؟!


دوشنبه 7 مرداد1387 ساعت: 18:54

نویسنده: ناصر پورپیرار

اقای تلمیذ. به زودی و به خواست خداوند خواهم نوشت که آن چند اشاره ی درست به برخی مسائل منطقه و تاریخ دنیای کهن، چیزی نیست جز این که نویسندگان پنج سفر نخست تورات در دوران جدید برای ایجاد توهم در ذهن قرآن ستیزان، با ناشیگری تمام از روی قرآن برداشته اند و با پر رویی بی نظیر ادعا می کنند که مندرجات قرآن کپی شده از تورات است. این نادانی نمونه، درست همانند این است که خط فارسی کنونی را از اعراب وام گرفته و سپس مدعی می شوند که ما خط عرب را اصلاح کرده ایم و در حقیقت وام خود را به جای استهلاک استملاک کرده اند!!! تشخیص دیگر شما، در مورد نام گذاری مصنوعی و بدون معنا بر اشخاص در تورات هم، کاملا به جاست.

آقای ناموف. درست است، مسجد کبود تبریز از قلم افتاد. بعدا و در محل مناسب تصاویر آن را ارائه خواهم داد، مختصرا این که مسجد کبود نیز، همانند مسجد بزرگ یزد، یک بنای کاملا خشت و گلی بوده است که در اواخر دوران فتح علی شاه و این یکی را بنا بر نیاز تحریک اقوام بسیار شاعرانه کاشی کاری کرده اند. و چون بنا فاقد استحکام اولیه بود، خلاف دیگر مساجد، در زلزله ی سنگین عهد ناصر الدین شاه به روز کنونی افتاد. هنوز بخش هایی از خشت چینی های قبل از کاشی کاری اخیر این مسجد در بقایای کنونی نیز قابل تشخیص است، هرچند بسیار سرهم بندی شده بر روی قسمتی از آن ها آجر چسبانده و یا چیده اند.


چهارشنبه 9 مرداد1387 ساعت: 2:44

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای مسعود. آقای ستاره در چند پیام بالا مثالی زدند که برای هر مشتاق دریافت حقیقتی کارساز بود. شخصا مورد اشاره شده ی ایشان را تجربه کرده ام و نتوانستم به استادی از دانشگاه آتن تفهیم کنم کلمات حک شده بر سکه هایی که به تاریخ اشکانی معرفی کرده اند، به خط و زبان یونانی و توصیف حاکمی با فرهنگ یونانی است. این گونه اخته کردن اندیشه و فرهنگ آدمی جز به دست جلادان جای خوش کرده در لانه های فرهنگی کنیسه و کلیسا، که در غرب به دانشگاه مشهورند،انجام نگرفته و جز قصد به جان هم انداختن مردم جهان را نداشته است. شخصا در آکروپلیس به سبب ایرانی و مسبب تخریب آن بنا بودن مورد توهین یک توریست ایتالیایی بسیار سانتی مانتال قرار گرفتم.

آقای بی نام. احتمال دارد منظور شما را دقیق برداشت نکرده باشم.، ولی در آیه ی 36 سوره ی توبه آمده که از زمان خلقت، عدد ماه های سال در کتاب خدا 12 بوده و نیز از جمله در آیه ی 26 سوره ی مائده از چهل سال محرومیت قوم بنی اسراییل صحبت شده است. شخصا گمان دارم که با مقیاس موجود، عمر نوح در آیه 14 سوره عنکبوت 950 سال ذکر شده است.

آقای ایزدی. اصلی ترین مباحث هنوز ناگفته مانده است. در پایان مدخل صفویه است که تکلیف دوغ و یا دوشاب فروش روشن خواهد شد.


پنجشنبه 10 مرداد1387 ساعت: 12:22

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای کلیم. برای این که تابعین هیچ اندیشه ی دیگری آماده نیستند به آسانی یهودیان جنایت کنند و حقوق دیگران را ببلعند.

آقای رضا. ترجمه مقاله در صفحه ی اصلی نصب شد.


پنجشنبه 10 مرداد1387 ساعت: 17:58

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای نویدار. با وبلاگ شما آشنا نبودم. مطلب از آدرس:

آقای حسین محمدی و آقای بی نام. ارزش این گونه یادداشت ها در بدعت گذارانه بودن آن است و این که چه گونه داده های مجموعه ی «تاملی در بنیان تاریخ ایران»، هر بررسی در باب مسائل شرق میانه را، بدون منظور کردن قتل عام پوریم، فاقد ارزش و ژورنالیستی می داند. کاملا معلوم است نویسنده کوشیده است بر مبنای اطلاعات سنتی و دست و پا شکسته ی جاری، منتقدانه مقاله بنویسد که حتی در مواردی متن گل نبشته ی کورش را با کتیبه ی بیستون داریوش مخلوط کرده است. از طرفی این قبیل نوشته ها می تواند برخی از خوانندگان پی گیر را سرانجام به مقالات «ایران شناسی بدون دروغ» هدایت کند که امیدوارم در میان آنان مترجم مقاله را نیز بیابیم، که به اعتراف خودشان با تاریخ ایران آشنایی ندارند و به همین دلیل مقاله را با فرهنگ کیهانی همسو می دانند که از ژست های متعارف تازه واردان به گود است. بدون تردید تنها کلید ورود به گنجینه ی حقایق در باب القائات متعفن کنونی، در تمام جهات به اصطلاح علوم انسانی، وقوف از جنایات پوریم و جعلیات جدید یهودیان در تمام رده های فرهنگی تمام ملت های باستانی و کهن است. دیگر نکته ی جذاب مقاله اشاره ی تمسخر آمیز آن به کوشش بازگشت مسئولان فرهنگی این جمهوری به کورش پرستی است.


پنجشنبه 10 مرداد1387 ساعت: 18:32

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای نویدار. به تر است اجازه دهید کامنت خصوصی شما را منتشر کنم که حاوی تمام مطلب است.

آقای م. ستاره. اشاره ی ظریف شما نشان می دهد که قوم پرستان، از هر قبیله ای که باشند، از یک مرکز اداره می شوند و قوم پرستی، از هر نوع که باشد، ابزار اختلاف افکنی یهودیان و ابراز مخالفتی آشکار و در پرده با دین اسلام است.

آقای تلمیذ. بد نیست منتظر ادامه ی بحث بمانید و یا مطلب مربوط به اسراییل را در مجموعه مقالات اسلام و شمشیر بخوانید. ضمنا بدانید که وسعت جعلیات یهود در باب تمدن و تاریخ و فرهنگ و ادب شرق میانه و به خصوص بخش اسلامی آن، تا به حدی است که تعیین تکلیف با آن ها مگر برای کسی که رخ داد پلید پوریم را پذیرفته باشد، ناممکن است. باید صبور بود و تبلیغ وسیع و همه جانبه، به خصوص پخش مستند استاد غفوری عالی مقام را، تنها چاره ساز و راه گشا در مرحله ی کنونی دانست. زیرا به عینه می بینیم که مخالفت با پوریم و ابراز دشمنی شخصی و لجارانه با استاد غفوری سرلوحه ی عمل مدافعان دروغ های پیشین است.


پنجشنبه 10 مرداد1387 ساعت: 21:52

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقا و یا خانم لارا. نمی دانم معلم چه مقطعی هستید، اما اگر حقیقت بر شما آشکار شده، بر مبنای معتقدات و نیز تبعیت از وجدان و تعهد به حفاظت از فرهنگ درست اندیشی و آگاهی، مجاز به تکرار آن دروغ ها نیستید. در حال حاضر معلمانی، در سطوح و با شیوه های گوناگون، زیرکانه جوانان را به سمت آشنایی بیش تر با حقایق تاریخ ایران سوق می دهند و حتی در کلاس بخش های اثر گذار مستند تختگاه هیچ کس را نمایش داده اند. این بر عهده ی شماست که تکلیف خود را با دیو دروغ تعیین کنید: با او بسازید و یا بجنگید.


جمعه 11 مرداد1387 ساعت: 7:45

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای کیوان. توصیه همان است که عرض شد. کسانی که از کتاب اسلام و شمشیر و 165 یادداشت گوهرین "ایران شناسی بدون دروغ" و مباحث کلانی چون جمعیت شناسی تاریخی و ده ها مدخل بیدارگر دیگر، چیزی جز هارای هارای و از این قبیل نیاموخته اند، حتی در اندازه ی دریافت ناسزا هم نیستند، چون هرچه بگویند و بنویسند، در منظر خردمند، ناسزای دیگری است که خود نثار خود می کنند. حوصله کنید و به کار خود برسید، ضربه های در راه، با قوت الهی، کمر هرگونه قوم پرستی را، که در ماهیت خود جبهه گیری علیه وحدت اسلامی و خوردن از آخور یهودیان است، خرد خواهد کرد. تا آن جا که به تولیدات فرهنگی مربوط می شود، مجموع داده های تاکنون تمام قلم به دستان برخاسته از میان این قوم پرستان، از نظر ماهیت و محتوا، ارزش پاراگرافی از مثلا یادداشت شماره ی 160 را ندارد، که مهار و کنترل بیان را از کف بسیاری از قوم ستایان بیرون کشید و ماسک چهره ی بسیاری از مدعیان آنان را درید.

آقای رضا. در ایام غیر تعطیل با تلفن 66492049 تماس بگیرید.


جمعه 11 مرداد1387 ساعت: 12:8

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای کیوان. مطلب ساده ای است. اگر مخالفان این مباحث، هنوز کتاب ها و مطالب وبلاگ را نخوانده و مستند تختگاه را ندیده باشند، پس ابله اند که به این حوزه وارد می شوند و اظهار نظر می کنند. و اگر با اسناد و ادله و تصاویر این گفتارها آشنا باشند و باز هم نغمه ی مخالف بخوانند، از دو حال خارج نیست: یا به مقدار فهم مباحث کلان نرسیده و مشکل برداشت دارند و یا محرک آنان در مخالفت، انگیزه ی مستقیم و غیر مستقیم قومی است. اگر این مباحث نادرستی ها و جنایات و توطئه های یهودیان را برملا می کند، پس مخالف خوانی آن ها، چه خود یهودی باشند و یا ضدیت با اسلام آن ها را به جانب داری از یهود بکشاند، از مبدا’ پشتیبانی و گاه نان خوری یهودیان حرکت می کند. هیچ شق اصلی دیگری نیز امکان ندارد.


جمعه 11 مرداد1387 ساعت: 19:49

نویسنده: ناصر پورپیرار

پیام زیر از سوی آقای نویدار به طور خصوصی رسیده بود که با اجازه ی مجدد ایشان منتشر می شود.

پنجشنبه 10 مرداد1387 ساعت: 16:46 توسط:نویدار
آقای پورپیرار، با درود مجدد
متاسفانه لینکی را که برای نوشته من گذاشته اید، متعلق به من نیست. آنها (یک سایت دانشجویی جدایی طلب به نام آذربایجان جنوبی) نیز دیروز نوشته مرا بدون ذکر منبع گذاشته بودند و وانمود ساخته بودند که گویا من نویسنده آن سایت هستم. پس از دو ای میل من لینک وبلاگ مرا گذاشته اند.
لطفا شما نیز لینک را روی وبلاگ من "آقا اجازه" (aghaejaze.wordpress.com) قرار دهید.
لینک کامل به نوشته:
http://aghaejaze.wordpress.com/2008/07/26/%D9%85%D9%86%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%A8%D8%B4%D8%B1-%DA%A9%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%A9%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%DB%8C%D8%A7%D9%88%D9%87-%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%9F%D8%9F/
با درود،
نویدار
وب سایت پست الکترونیک [ نظر خصوصی ]
میان پرده

آقای کیوان. ظن شما قوی است، زیرا مدیران بلاگفا به ده ها اعتراض دوستان ما برای حک وبلاگ وقعی نگذاردند که این خلاف آیین نامه ی مدیریت این چنین رسانه هایی است که باید بی طرف بمانند. درست شبیه همین مشکل چند سال پیش با مدیران پرشین بلاگ پیش آمد که البته طعم گردن کلفتی شان را چشیدند. ببینیم بر سر بلاگفا چه خواهد آمد؟! اگر حقیقت ماجرا بدین گونه باشد که شما حدس می زنید، پس حقانیت مطلق بنیان اندیشان مسلم می شود که قوم پرستی را با توحش و دشمنی با فرهنگ پیشرو برابر می دانند.


شنبه 12 مرداد1387 ساعت: 18:16

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای سید.م.ح. ندیدن شما خسارت بود. کاش قبلا خبر دار می شدم. به گمانم در دو سه روز آینده امانتی شما آماده خواهد شد. منتظر خبر تازه از شما هستم.


شنبه 12 مرداد1387 ساعت: 20:18

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای محمد رضا، کانادا. در پیام خصوصی آدرس بگذارید و تعداد مورد نیاز را اعلام کنید، برای تان ارسال خواهد شد. پول را بعدا در نامه ی پست سفارشی ارسال خواهید کرد.

آقای... ممنونم. هرچند این مبارزه ی فرهنگی با یهودیت جاعل بسیار دیر انجام می شود ولی به خواست خدا و همت دوستان دیدار از نتایج آن چندان به تاخیر نخواهد افتاد.


شنبه 12 مرداد1387 ساعت: 22:40

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای رضا. برای دانلود نسخه ی انگلایسی می توانید به آدرس www.naria.info رجوع کنید. پیشنهاد من دریافت مستقیم سی دی هاست که کیفیت به تری دارد و در صورت ارسال آدرس برای تان فرستاده خواهد شد. شخصا برنامه ی معینی ندارم و کارم فقط نوشتن است. بقیه را دوستان باید به عهده بگیرند. مقالات هم در همان سایت موجود است می توانید انتخاب کنید. موفق باشید.


یکشنبه 13 مرداد1387 ساعت: 19:12

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای... مشرکین و دشمنان اسلام از هر وسیله و اندیشه ای برای ایجاد تفرقه و پراکندگی میان جماعات مسلمین، از قبیل فلسفه و عرفان و تصوف و درویشیگری و اسماعیلیه بازی و انواع نام ها و باندهای دیگر استفاده کرده اند و در کنار هر یک از این دکورها یک کارگردان اورشلیمی نشسته است.

آقای مهران حقیقت. ممنونم و بسیار شادمان خواهم شد اگر نسخه ای از تحقیقات جدیدتان را دریافت کنم.

آقای reza. شخصا در آن نمایشگاه نبوده ام. کتاب ها و بروشور را ناشر دیگری برده بود که با او ارتباطی ندارم. به گمانم در مرحله ی نخست بر روی ورژن انگلیسی تختگاه هیچ کس کار کنید و پس از دریافت نتیجه و آنالیز آن گام بعدی را بردارید.


دوشنبه 14 مرداد1387 ساعت: 11:59

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای بینام. بروز نشانه های دیگری هم بحمدالله گواهی می دهد که زحمات استاد غفوری بزرگ در نمایش آشکار شیادی های به کار رفته در مجموعه ی تخت جمشید، که زادگاه دروغ در تاریخ ایران و قبله گاه باستان پرستان بود، اندک اندک موجب بیداری سرسخت ترین قوم پرستان فارس شده است.

آقای هیوا ایزدی. اعلام منطقه ای بودن طوفان نوح کشف حساب نمی شود زیرا قرآن به صراحت تمام و به تکرار بروز طوفان در حوزه ی زندگی قوم نوح را اعلام کرده و وقوع آن طوفان در جنوب عراق نیز به کلی اشتباه و فاقد منطق تاریخی و جغرافیایی است.

آقای reza. دو نسخه امروز برای تان ارسال شد. به محض دریافت اعلام کنید.

آقای مهران حقیقت. با تشکر هر دو مقاله رسید که مقاله ی نخست در موضوع الیگارشی فارسیان دو قران هم نمی ارزد.

آقای منوحیم. مرد باید جیگر شیر داشته باشه، برو جلو من خودم هواتو دارم. تو احتمالا به بازی های سرنوشت اعتقاد نداری و نمی دانی که ممکن است این ماجرا به دل چسب ترین حادثه ی زندگی ات بدل شود و تا آخر عمر از من ممنون باشی. و چون از عمر من چیز زیادی نمانده پس کار شاقی هم نخواهد بود. دلیر باش مرد، مگر تورات نمی خوانی؟!!


دوشنبه 14 مرداد1387 ساعت: 22:35

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای بابک و آقای... این آقای منوحیم یک دوست بسیار نازنین ماست که این نام مستعار را برای خود انتخاب کرده است. مشکل این است که از وقت ازدواج اش می گذرد ولی او از متاهل شدن واهمه دارد. سر به سرش می گذاریم شاید به موضوع خوابیدن شتر معروف، در آستانه ی خانه اش راضی شود.

آقای سید.م.ح. برای آماده سازی مقالات به صورت کتاب باید منتظر پایان آن ها بود که به امید خدا چندان دور نیست.


سه شنبه 15 مرداد1387 ساعت: 16:33

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای عابدی. ضمن تشکر ای میل رسیده، اما فولدر درخواست همچنان خالی است. ببخشید که جواب را در این ستون می گذارم. یاهو در اسکین جدید همچنان مشغول اطوار درآوردن است.


سه شنبه 15 مرداد1387 ساعت: 22:35

نویسنده: ناصر پورپیرار

خانم نسرین. اگر تحقیق خود را در این باب تکمیل کنید در استان مرکزی و حوزه ی تهران و خراسان و اصفهان اسامی عبری فراوانی را بر شهرها و قصبات ایران خواهید یافت مثلا: کاشمر و قزوین و سمیرم و... به گمانم این آقای افضل زاده کوتاه ترین و بی زبان ترین تحقیق درباره ی مسجد جمعه ی نایین را ارائه داده است.

آقای... ممنون.


چهارشنبه 16 مرداد1387 ساعت: 0:11

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای اتفاق. احتمالا اشتباه کرده اند، رسیدگی خواهم کرد.

آقای هیوا. این واژه را از کجا برداشته اید؟ مفرد اورامانات است؟


 

چهارشنبه 16 مرداد1387 ساعت: 23:25

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای کورش آریایی. آن طرف ها چه خبر؟!!

آقای... یکی از موثرترین راه های گرایش به بی غیرتی در میان مردم ایران گسترش شعر فارسی و به خصوص دیوان هایی چون حافظ و مولانا بوده است.

آقای بی نام. گمان نمی کنم که این مطلب منبع تدوین شده داشته باشد. اخیرا کسانی در حوزه های جغرافیایی خود مشغول جست و جو شده اند.


پنجشنبه 17 مرداد1387 ساعت: 23:30

نویسنده: ناصر پورپیرار

آقای دوست. مجموعه ی یادداشت های این وبلاگ از سال 1382 تاکنون در سایت
www.naria.info به شکل طبقه بندی شده و در فولدرهای مختلف موجود است.

خانم سمیرا. گمان نمی کنم زیرا که مباحث بسیار مطول خواهد شد. در واقع ورود به تورات و موضوع طوفان نیز بخشی از تاریخ 500 سال اخیر منطقه ی ماست.

ارسال شده در سه شنبه، ۲۸ آبان ماه ۱۳۸۷ ساعت ۰۵:۰۰ توسط مدیر سایت

ارسال پیام به این نوشته
نام: *
ای میل:
وب سایت:
پیام: *
کد امنیتی: *
عکس جدید
نظر بصورت خصوصی برای نویسنده مطلب ارسال شود
دوست گرامی پیام شما پس از تأیید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
 
 

کلیه حقوق مندرجات این صفحه برای وب سایت ` حق و صبر ` Naria.Info محفوظ است.

طراحی و راه اندازی،
گروه برنامه نویسی تحت وب بنیان اندیشان