شرمندگی های پیاپی چند طرفه

سازمان مخابرات ايران وبلاگ « حق و صبر » را فيلتر کرده است . طرح نقش ضد تمدنی پوريم در تاريخ شرق ميانه و تمدن بشر بوسيلۀ صاحب اين وبلاگ ، تحمل يهوديان را به پايان رسانده و با به ميدان آوردن ذخيره ‌های پنهان خويش ، در همه جا، سخت به ولوله افتاده‌اند تا اين صدا را خاموش کنند و از آنکه هنوز مسئوليت ادارات کشور بر دوش بقايای ناگزير در پست ‌های خود ماندۀ دولت اصلاحات است ؛ فيلترينگ اين وبلاگ را نيز بر فهرست بی‌ شرمی‌ های اين مدعیان اصلاحات بيفزائيد :
1. برگزاری آن نشست معروف در ‌مرکز گفتگوی تمدن‌ های آخوند‌ خاتمی برای فحاشی به‌مؤلف ‌کتاب‌ های « تأملی در بنيان تاريخ ايران » .
2. عدم صدور مجوز چاپ برای قسمت ‌های مختلف بخش ساسانيان اين مجموعه ، به دستور و به دست عوامل شجاع ‌الدين شفاء .
3. ممانعت از فروش اين کتاب ‌ها در نمايشگاه کتاب ، حتی برای مجلدات مجاز آن .
4. و بالاخره فيلترينگ وبلاگ حق و صبر .
      و اين هنوز آزارهای علنی اين مدعيان دموکراسی و آزادانديشی عليه يک مؤلف نوانديش در موضوع تاريخ ملی است . آيا به نظر شما ، شخص خاتمی که در پيامش برای نشست سالانۀ زردشتيان ، از اينکه مسلمين نتوانستند آتش مقدس نيايشگاه‌ های زردشتی را خاموش کنند ابراز شادمانی کرده بود ؛ بيش از اين می‌توانست در مسير منافع فرهنگی باستان پرستان که شاخۀ کوچکی از تأمين منافع يهوديانند، قدمی بردارد ؟ اين نشانه های شرمندگی بر او مبارک باد و اگر به خواست خداوند گردش اين قلم به‌ جايگاه بررسی تاريخ معاصر کشيده شد ؛ آنگاه موجبات شرمندگی‌ های بسيار فراوان ‌تر او را در برابر تاريخ معاصر و مردم ممتاز ايران برخواهم شمرد که معلوم شود شايستۀ چه جايگاهی است ؛ و در واقع به کدام جبهه تعلق داشته است .
      شرمندگی ديگر ، بر آنان مبارک باد ؛ که مدعی بودند مجموعۀ « تأملی در بنيان تاريخ ايران » از فرآورده ‌های فرهنگی جمهوری اسلامی است !!!

+ نوشته شده توسط ناصر پورپيرار

ارسال شده در چهارشنبه، ۱۹ مرداد ماه ۱۳۸۴ ساعت ۱۹:۲۱ توسط مدیر سایت

ارسال پیام به این نوشته
نام: *
ای میل:
وب سایت:
پیام: *
کد امنیتی: *
عکس جدید
نظر بصورت خصوصی برای نویسنده مطلب ارسال شود
دوست گرامی پیام شما پس از تأیید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
 
 

کلیه حقوق مندرجات این صفحه برای وب سایت ` حق و صبر ` Naria.Info محفوظ است.

طراحی و راه اندازی،
گروه برنامه نویسی تحت وب بنیان اندیشان