مزدوران و مأموران یهود دستپاچه شده اند !!!

برملا شدن نسل کشی مردم شرق ميانه در ماجرای پليد پوريم در اين وبلاگ ، مزدوران اورشليم را دستپاچه کرده است . آنها که سعی دو قرنۀ خود در پوشاندن رد‌ پای آن عظيم‌ ترين جنايت تاريخ بشری را بر باد رفته و آن نقاب مظلوميت معتاد را که پيوسته بر صورت خود چسبانده‌اند ؛ دريده می‌ بينند ؛ تمام عوامل خود را برای خاموش کردن صدای اين تريبون بکار گرفته ‌اند . اينک همه می‌ دانيم که يهوديان از آغاز حضور خود در تاريخ جز جنايت نکرده اند و حاصل هستی آنان جز عقب افتادن روز رهائی بشر و تعويق برقراری صلح و عدالت نيست .
      هکرهای اين وبلاگ از اين نکته غافل بوده اند که خداوند فرموده است : و مکروا و مکروالله و الله خير الماکرين . آيا آنان با اين نشانه های ضعف که از خود بروز می‌دهند قادرند پردۀ پس رفته از جنايت پوريم را دوباره بر آن بگسترانند ؟ ارادۀ الهی به آنان ثابت کرد که حتی يک محقق منفرد نيز می تواند حاصل 200 سال دروغ بافی ‌های پر هزينۀ آنان را چون ذره‌ های کاه به باد بسپرد .‌
      اينک آنانکه با طرح مسائل فرعی می‌ خواهند تفحص در باب پوريم را منتفی کنند ؛ به عقب اندازند و يا غير ضرور بدانند ؛ اگر اندکی سلامت نفس دارند از ياد نبرند که بايد پرچم حساب‌ کشی پوريم را هرچه زود‌تر و هرچه بلند‌تر برافراشت .
      من پيام هاکرهای اين وبلاگ را حفظ کرده‌ام تا همه با ملاحظۀ دو جمـلۀ انتهای آن به يهـودی بودن آنهـا ايمـان بياورند ؛ و تمام پيام های پيشين وبلاگ خودم را نيز در اختيار دارم که تدريجا به اين وبلاگ باز خواهم گرداند .

+ نوشته شده توسط ناصر پورپيرار

ارسال شده در شنبه، ۱۸ تیر ماه ۱۳۸۴ ساعت ۱۹:۱۹ توسط مدیر سایت

ارسال پیام به این نوشته
نام: *
ای میل:
وب سایت:
پیام: *
کد امنیتی: *
عکس جدید
نظر بصورت خصوصی برای نویسنده مطلب ارسال شود
دوست گرامی پیام شما پس از تأیید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
 
 

کلیه حقوق مندرجات این صفحه برای وب سایت ` حق و صبر ` Naria.Info محفوظ است.

طراحی و راه اندازی،
گروه برنامه نویسی تحت وب بنیان اندیشان