باز هم زنگ تفریح!!؟

باز هم زنگ تفریح!!؟

لاشه ی حیوانی در یکی از سواحل شرقی ایالات متحده یافت شده است که درست مانند کتیبه ی منگوله دار جزیره ی خارک، که سند ۶ دانگ مالکیت فارس ها بر آن خلیج قرار دادند، این لاشه را نیز دلیل نهایت آگاهی های زیست شناسی در عهد هخامنشیان قلمداد کرده اند. از جمله وبلاگی ضمن چاپ عکس زیر نوشت:

روزنامه ایران صفحه حوادث تاریخ ٢٠/۵/١٣٨٧ امرداد ماه

پیداشدن لاشه هیولاى دریایى در سواحل امریکا، پژوهشگران را متحیر کرده است.این حیوان، بدنى بدون مو و پوست چرمى با دندان هایى تیز و چیزى شبیه یک منقار دارد. کارشناسان درتلاشند تا این هیولاى دریایى را شناسایى کنند.
 
اهورا فره وشی:
 
خب اگر باز هم ما کمی شکیبایی کنیم و با نگاهی عمیق به این موضوع بپردازیم خواهیم دید  که در ٢۵٠٠ سال پیش  ما نمونه ای از این هیولا را در تخت جمشید داشته ایم و مجسمه ای بزرگ از آن در  تخت جمشید وجود دارد.
از نظر  شباهتی که بسیار شباهت به این موجود کشف شده دارد (!؟) هم از نظر منقار و هم از نظر  دستهای این موجود.
 آیا این موجود در ایران بوده؟
چرا در تخت جمشید چنین مجسمه ای وجود دارد؟
 تحقیقات در این زمینه را چگونه میتوان به گوش جهانیان و پژوهشگران رسانید.
 به دقت به فرتور های این موجودات نگاه کنید و قسمتهایی که دور آن خط کشیده شده را مقایسه کنید.http://ahura-zartosht.persianblog.ir/post/349

بعد هم تصویر زیر را برای مقایسه ضمیمه مطلب کرده بود: 

کاری ندارم که مبلّغ اولیه این هیاهو سایت توده ای های ورشکسته تر از باستان ستایان، یعنی "پیک نت" بود که بدین ترتیب همگان را با خبر کرد هخامنشیان در ۲۵۰۰ سال پیش، از منشاء تمام انواع روی زمین با خبر بوده اند. اما اصل مطلب این است که تصویر بالا دست کاری و رتوش شده است و اصل لاشه یافت شده، یک سگ - شیر دریایی معمولی است که تصاویر آن در آدرس:

http://www.newsday.com/news/local/suffolk/ny-lijoy0801-pg,0,5044094.photogallery

 به صورت زیر و بدون هیچ منقاری قابل دریافت است.  

  

 

ملاحظه کنید منقاری در کار نیست فقط گوشت از روی استخوان فک بالای حیوان برداشته شده است!!! این تصاویر تابلوی روشنی از درماندگی، بی آبرویی و ورشکستگی باستان پرستان ایرانی است که برای حفظ گرد و غبار امپراتوری بر باد رفته هخامنشیان و سراپای تاریخ دروغین ایران باستان، به هر ترفند و کذب و جعل و معرکه گیری متوسل می شوند. خنده دار است که صاحب وبلاگ بالا، چنان که در کره خورشید به آب رسیده باشد، با تبختری خشایارشا گونه، با رنگ خون خود، به بینندگان وبلاگ اش تذکر داده است:

این مطلب برای نخستین بار در این تارنما چاپ شده است و هرگونه سو استفاده پیگرد قانونی دارد.
افتخار پیش قدمی در نشر اکاذیب را به او و هماندیشان باستان پرست اش می بخشیم و از آن که او خود را زردشتی می شناساند، به نوع اسلامی گفتار و پندار نیک، دعوت اش کنیم!!!
 
جالب تر این که توده ای ها نیز به دنبال بریدن کلاهی از این نمد دروغ افتادند و سایت "پیک ایران"، که پیشگام تبلیغ مطلب بود، این بار ضمن تایید تشابه لاشه با مجسمه ی تخت جمشید، آن را ناشی از برنامه های سازمان سیا برای دست بردن در ژنوم جانوران، به قصد بهره برداری های جاسوسی و نظامی نامید و یادداشتی از یک توده ای دیگر را به صورت زیر نصب کرد:
 
"سگشیر"
جانوری که امریکا برای
کاربرد پلیسی و نظامی خلق کرده
 

بعنوان کارشناس شهر سازی وتاریخ از آلمان، گمانه زنی خبر روزگذشته شما در باره آن حیوان عجیب و مجسمه های تخت جمشید را تائید می کنم. این موجود در سواحل montauk ,newyork پیدا شده و براستی شباهت قابل توجهی به پیکره های سرستون های تخت جمشید دارد. فقط به این نکته توجه کنید که در شمال شرقی محل پیدا شدن این موجود، جزایری بنام plum island هست که مکانی فوق سری نظامی امریکاست. بنا بر شنیده ها، در این مکان کنترل شده انواع آزمایشات ژنتیکی روی موجودات مختلف انجام میگیرد و با دستکاری ژنتیکی موجوداتی خلق می شوند که می توانند کاربرد نظامی داشته باشند. از جمله "سگشیر" که توانائی های چند حیوان قدرتمند را دارد. مثلا فکی مانند عقاب، دندانها و پنجه هائی مانند شیر و از همه مهم تر، توانائی های مغزی و آموزشی در حد یک سگ آموزش دیده برای جنگ ها و نبرد های شهری.

این همان پشت هم اندازی حزبی است، که یکی بر دروغ های آن دیگری صحه می گذارد. آن چه از سخن این کار شناس شهر سازی و تاریخ تراوش و بنیان اندیشان را دل شاد می کند، این که یهودیان برای انجام مقاصد پلیسی و نظامی خود، از زمان هخامنشیان تاکنون، پیوسته همین سگ - شیر بی آزار را آفریده اند که لااقل نمی تواند مانند باستان پرستان، پارس و یا غرش دروغین کند! فقط مانده است سایت "پیک نت"، که صدای توده ای های تو سری خورده است، عکس العمل نشان دهد و خطاب به صاحب این وبلاگ بنویسد: برو توده ای!!!!؟ 

ارسال شده در یكشنبه، ۲۷ مرداد ماه ۱۳۸۷ ساعت ۲۰:۳۰ توسط مدیر سایت

ارسال پیام به این نوشته
نام: *
ای میل:
وب سایت:
پیام: *
کد امنیتی: *
عکس جدید
نظر بصورت خصوصی برای نویسنده مطلب ارسال شود
دوست گرامی پیام شما پس از تأیید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نویسنده : sadegh
یكشنبه، ۲۷ مرداد ماه ۱۳۸۷ ساعت ۱۱:۳۰
 
جناب آقای عابدی سلام علیکم

ضمن عرض خسته نباشید ...
 
پاسخ:
آقای صادق. با تشکر، ویرایش شد.

 
 
 

کلیه حقوق مندرجات این صفحه برای وب سایت ` حق و صبر ` Naria.Info محفوظ است.

طراحی و راه اندازی،
گروه برنامه نویسی تحت وب بنیان اندیشان