پاسخ آقای ناصر پورپیرار به سوالات [22]

نویسنده: ناصر پورپیرار
شنبه 15 اردیبهشت 1386 ساعت: 1:55

آقای م. ستاره. برخی از مطالب گویا فقط به کار تعیین اندازه ی نادانی گوینده ی آن می آید. آن احمقی که گمان می کند کتاب های من در عراق زمان جنگ ترجمه و میان اسرا پخش می شده، حتی نمی داند که این کتاب ها زمانی منتشر شده است که نه جنگ ایران و عراقی بود و نه اسیری.
تمام کارها به زمان خود انجام خواهد شد. انشاء الله.
این حقیقتی است که اختلاف میان شیعه و سنی، به همت آنوسی های متنوع همیشه چندان در اوج بوده است که نهی قتل در قرآن را ندیده می گرفته اند.
یادتان نرود که حتی یکی از یادداشت های من آن کسانی را که گمان می کردند تا ابد با ارابه ی دروغ بر ذهن مردم خواهند تاخت، مجاز می کند که هر تهمتی را علیه من اختراع کنند. باید منصف و عادل بود و به آن ها حق داد که به این نحو دق دل های خود را خالی کنند.

آقای یولداش. دکتر نیک آیین در نتیجه گیری نهایی نوشته است که به تر این که زبان فارسی را به جای
هندوایرانی، اسلاو و ایرانی نام بگذاریم.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
شنبه 22 اردیبهشت 1386 ساعت: 12:34

آقای تلمیذ. بسیار بیش تر از آن که یهودیان در قبضه کردن اختیارات غرب موفق اند، در مقابل مسلمین دچار ذلت شده اند. افغانستان و عراق و فلسطین و ایران و اشا'الله به زودی ترکیه و مصر درس های بزرگی به یهودیان خواهند داد و قدرت ایمان به خداوند را که یهود و نصاری ندارند، آشکار خواهند کرد.

آقای عیسی از شیراز. من نظرم درباره ی احوال سعدی را در کتاب «مگر این پنج روزه» آورده ام. باید به حال ملتی گریست که به مشتی نام قلابی بدون نشانه و جعلی با عناوین شاعر و فیلسوف و طبیب و منجم و جغرافی دان و مورخ دل خوش است و از هیچ چیز مربوط به خود اطلاع درستی ندارد.

آقای علی رضا. تا دوران رضا شاه جز همان نرده های چوبی که در اواخر قاجار بر یک قبر ناشناس نصب کردند اثری از قبر حافظ و همچنین سعدی نیست. به یکی دو یادداشت بعد دقت بیش تری کنید.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 ساعت: 16:42

آقای باریش. از زحمتی که تقبل کرده اید، ممنونم. یک سایت معمولا آپشن های استانداردی دارد: صفحه ی اصلی، آرشیو، پیوندها، اخبار، تماس با ما و از این قبیل. اختیار کامل کار با خود شماست. و البته می دانید که امنیت سایت از همه مهم تر است.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
دوشنبه 31 اردیبهشت 1386 ساعت: 17:1

آقای رحمانی. تحویل بگیرید اسامی این لشکر یهودی ظاهرا دل سوز در کار تحقیقات تاریخی شرق میانه را:آستروناخ، اریک اشمیت، اشتاین، اشتوله، کرفتر، کرپورتر، واندنبرگ، هنینگ، هرتسفلد، روزنتال، گلد زیهر، نیبرگ، مارکوارت، هینتس، کریستن سن، ولهاوزن، هوتسما، گیرشمن، اشپور، فرای، تیلیا، اشتولزه، دارمستتر، گروتفند، رودریگر اشمیت و لااقل بیست نام دیگر که حالا به یاد نمی آورم.

آقای بختیار. پیدا کردن یک فیلتر شکن نباید کار سختی باشد.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار

سه شنبه 1 خرداد 1386 ساعت: 22:3

آقای عیسی. با اظهار امتنان، شما و یا هر کس دیگر که مایل باشد در مراتبی که پیشنهاد می کنید، کاری انجام دهد نه فقط مورد تایید من است بل که در حد توان کمک نیز خواهم کرد. اما کار اصلی من فقط نوشتن است و از حوزه های فنی هم خیلی سر در نمی آورم.

خانم میترا. به زودی و به خواست خدا، شاید در ده یادداشت بعد فصل مشبعی درباره ی سئوال شما در تمام سطوح عرضه خواهم کرد.

+

نویسنده: ناصر پورپیرارشنبه 5 خرداد 1386 ساعت: 13:27

آقای عیسی. برای آشنا شدن با یهودیت، به ترین و محکم ترین و مطمئن ترین و صریح ترین کتاب، تورات است، آن را بیابید و عمیقا مطالعه کنید تا به شما معلوم شود که منبع توصیه به تجاوز همان کتاب های متفرقه ای است که بر اسفار 5 گانه ی تورات افزوده اند. آن جا دستور همه جور آدم کشی و تجاوز بی تعارف و انجام شده ای را می یابید که هر کدام خود پوریم دیگری است. در این باب هیچ کتاب دیگری به پای تورات نمی رسد.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
چهارشنبه 9 خرداد 1386 ساعت: 1:39

آقای آتیلا. به نظر می رسد شما فقط برای کامنت گذاری به این وبلاگ سر می زنید و مطالب آن را نمی خوانید!!!

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
جمعه 11 خرداد 1386

خانم حمیده. نظر شما کاملا صائب است. یهودیان برای رخنه کردن و فریب مسلمین از تمام ابزارها و به هر شمایل و شرحی استفاده می کنند. منطق شما در این باب که او تورات حذف نشده را می شناسد ولی مسلمان نمی شود، به قدر کافی مستحکم است.

آقای مسعود. هنوز مطالب عمده و اصلی و بیدار کننده ی فراوانی برای بیان ذخیره است که به مدد الهی و با شرط حیات عرضه خواهم کرد. برای استحکام تصویری همین میزان از داده های جدید مستند بسیار ارزشمندی به وسیله ی چند دانشجو با نام "تختگاه هیچ کس" ساخته شده است، که به خصوص روی مخالفان تاثیر کوبنده ای دارد. دیدن و توزیع این مستند از وظایف است.


+

نویسنده: ناصر پورپیرار
شنبه 12 خرداد 1386 ساعت: 0:34

آقای علی. برای ورود به مبحثی که می پرسید باید یکی دو ماهی حوصله کنید.

آقای ایزدی. باید سر معمار تخت جمشید را پیدا کنیم و از او بپرسیم.

آقای رضا و آقای آتامان. نسخه هایی از فیلم برای من فرستاده شده که اگر رجوع کنید، دریافت خواهید کرد.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
شنبه 12 خرداد 1386 ساعت: 9:8

آقای عیس از شیراز. هرکسی که فیلم را می خواهد به ای میل من آدرس بفرستد برایشان ارسال خواهد شد.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
پنجشنبه 17 خرداد 1386 ساعت: 21:27

آقای علی دما. مستند تختگاه هیچ کس به خواست خدا در حال آپلود شدن است و لینک آن به زودی اعلام خواهد شد. طبیعی است که هر سایت دیگری هم در آپلود کردن فیلم آزاد است. علاقه مندان به گسترش حقیقت هرچه می توانند در پخش فیلم نیرو بگذارند و کسانی که در خارج از کشور هستند در نصب زیر نویس به زبان های مختلف و عرضه ی آن به ایرانیان و غیر ایرانیان بکوشند. این مستند می تواند نخستین سعی در برپایی گفت و گوهای ملی و منطقه ای و حتی جهانی در باب نقش ویرانگر یهودیان در ایجاد انحراف در مبدا شناسی تاریخ و فرهنگ بشری شناخته شود. به یقین تنها و تنها اثبات نیمه ساخت بودن تخت جمشید در مواجهه با اطلاعات دروغین موجود و مغایر آن، ذره ای آبروی فرهنگی برای دانشگاه های غربی وابسته به کنیسه و کلیسا باقی نخواهد گذارد.

آقای رحمانی. آن اشخاص در هیچ میزانی ارزش مبادله ی نظر را ندارند، زیر در مقابله با حقیقت موظف اند و شغل شان درافتادن با مطالب نوی است که قصد رو کردن دست یهودیان را دارد. این احتمال که آنان خود یهودی باشند، بسیار جدی است. البته یهودی بودن حق تبادل نظر را از کسی سلب نمی کند ولی لجاجت خاخام منشانه ی آن ها به کلی با منش جست و جوی حقیقت متفاوت است. در باب تشیع هم به گمانم باید اندکی بیش تر حوصله کنید. ضمنا تختگاه هیچ کس یک فیلم مستند و مستقل است.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
یکشنبه 20 خرداد 1386 ساعت: 14:10

آقای سه نقطه. بیش تر این عکس ها در کتاب سه جلدی و در قطع بسیار بزرگ تخت جمشید اشمیت چاپ شده که امروز بسیار نایاب است. در اغلب موارد نام این کتاب و صفحه ای که عکس در آن چاپ شده را ذکر کرده ام.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
دوشنبه 21 خرداد 1386 ساعت: 12:43

آقای باریش. متاسفانه هیچ یک از آدرس هایی که در ای میل شما بود باز نشد.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
دوشنبه 21 خرداد 1386 ساعت: 18:25
آقای عیسی. آدرس خود را به همین باکس بفرستید تا کنترل کنم. احتمالا سی دی ها را یک بار و به نام مکارمی فرستاده باشم.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
سه شنبه 22 خرداد 1386 ساعت: 2:34
آقای باریش. چیزی دریافت نکرده ام. به چه آدرسی فرستاده اید؟

آقای علی دما. سی. دی ها فایل صوتی ندارد. تماما تصویری است. قسمت نظرات در سایت هنوز فعال نیست. برای این کار به وبلاگ رجوع کنید. در مورد راهنمایی های دیگر هم ممنون. اگر دانلود فیلم مشکل است آدرس بدهید سی دی ها را بفرستم.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
سه شنبه 22 خرداد 1386 ساعت: 12:15

آقای باریش. بالاخره سایت پشتیبانی را که راه انداخته اید، دیدم در نهایت سادگی، زیبا و سودمند بود. در مورد هزینه های آن نیز بارعایت احوال و امکانات در خدمت خواهم بود. آیا حجم سایت به قدری هست که بتوان فیلم را روی آن آپلود کرد. زیرا کد ورود به مدیریت را نداشتم.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
چهارشنبه 23 خرداد 1386 ساعت: 0:35

آقای علی. آدرس تان را به همین قسمت پیام گیر ارسال کنید، فیلم را برای تان می فرستم و آدرس شما را هم
نمایش نخواهم داد.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
شنبه 26 خرداد 1386 ساعت: 22:46

آقای علی و آقای تلمیذ. سی دی ارسال شده است. ضمنا برخی گرفتاری های ناخواسته موجب فاصله ی یک
هفته ای میان دو یادداشت شد.

آقای رضا. سی دی های نصب شده کامل است. مشکل ممکن است از دانلود باشد.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
یکشنبه 27 خرداد 1386 ساعت: 12:58

آقای روشن. کار من فقط اثبات مطالب است چگونگی اجرای آن می تواند به صدها طریق باشد، که گزارش آن در اختیار من نیست.

آقای و یا خانم سووا. خواندن متن های به خط میخی داریوشی بسیار آسان است و کسان زیادی از عهده ی خواندن آن بر می آیند. تمام واژگان اصلی شناخه شده ی آن فقط پانصد عدد است و بیرون از آن هیچ موضوعی قابل بیان نیست. اما گمان نمی کنم کسی بتواند متن های به زبان عیلامی و یا بابلی را بخواند مگر در کتیبه های سه زبانه که با میخی داریوشی تطبیق می دهند.

سی دی اول مستند تختگاه هیچ کس دو تراک دارد و مجموعا 51 دقیقه است. سی دی دوم یک تراک دارد و 40 دقیقه است و سی دی سوم هم یک تراک دارد و یک ساعت و 3 دقیقه است. جمع 3 سی دی 154 دقیقه است.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
سه شنبه 29 خرداد 1386 ساعت: 19:35

آقای احمد آدرس بدهید برایتان ارسال خواهد شد. و آدرستان را نمایش نمی دهم.

+

نویسنده: ناصر پورپیرار
پنجشنبه 31 خرداد 1386 ساعت: 21:34

آقای احمد. سی دی ها برایتان ارسال شد. دوستانی که سی. دی ها را دریافت می کنند در همین قسمت کامنت ها و یا در ای میل اعلام کنند.

آقای علی. سی دی ها در یک پاکت زرورقی مخصوص کاملا بسته بندی و چسبانده می شود و احتمال لغزش آن بسیار اندک است. ضمنا بخشی از مصاحبه ی اول و آخر فیلن عمدا سیاه و سفید گرفته شده است. موسیقی فقط در چند پلان کوچک و آن هم عامدا و به میزان اندک بالاتر گرفته شده است. امیدواریم یا گشایشی حاصل شود و یا یک جوانمرد دیگر همانند مجتبی غفوری را بیابم تا فیلم برداری از پاسارگاد را نیز کلید بزنیم. چرا که مجتبی غفوری چیز دیگری برای فروش ندارد.

آقای علی دما. به زودی نامه ی نظام مهندسی و نامه ی دیگری را که از سازمان آتش نشانی گرفته ام، در سایت قرار خواهم داد.
ارسال شده در شنبه، ۱۷ فروردین ماه ۱۳۸۷ ساعت ۱۸:۰۰ توسط مدیر سایت

ارسال پیام به این نوشته
نام: *
ای میل:
وب سایت:
پیام: *
کد امنیتی: *
عکس جدید
نظر بصورت خصوصی برای نویسنده مطلب ارسال شود
دوست گرامی پیام شما پس از تأیید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نویسنده : یاشار
یكشنبه، ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۱ ساعت ۱۲:۱۸
 
باسلام وعرض خسته نباشید.در صورت امکان فیلمهای مربوطه را برای بنده ارسال نمائید.

 
نویسنده : علی
چهارشنبه، ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۰۲
 
با سلام و آرزوی موفقیت برای شما استاد فرهیخته می خواستم ببینم شما چند مصاحبه تصویری دارید و چگونه می توان آن را بدست آورد.ضمن اینکه به اطلاع شما برسانم که اکثر بد گویان شما معمولا کتابهای شما را نمی خوانند و صرفا از روی تعصب کور و یا نژادپرستی آنها را رد می کنند. سلامتی شما آرزوی ماست.
 
پاسخ:
سلام. بنیان اندیشی چون نم آب بی تعطیلی و در سکوت از دیواره تمدن بالا می رود.

 
 
 

کلیه حقوق مندرجات این صفحه برای وب سایت ` حق و صبر ` Naria.Info محفوظ است.

طراحی و راه اندازی،
گروه برنامه نویسی تحت وب بنیان اندیشان