خردمندان سخن می گویند

خردمندان سخن می گویند 

و منکران ایرانی پوریم را به تمسخر می گیرند.

به نظر می رسد پس از چند قرن سکوت سازمان داده شده در باره ی ماجرای نفرت انگیز پوریم، اینک اندک اندک صاحبان فرهنگ در جهان، پرچم خون خواهی نابود شدگان در پوریم را بر می افرازند و دست خونین یهودیان در سراسر تاریخ بشری را به نمایش می گذارند. متن زیر مقدمه ی مقاله ای است که به راه نمایی آقای مسعود، در آدرس اعلام شده یافت می شود و خواندن تمامی آن مانند تفی بر صورت کسانی در ایران می نشیند که ابلهانه منکر وقوع پوریم اند و به قیمت بی آبرویی خویش آب می ریزند تا یهودیان دست های پیوسته آلوده به جنایت خویش را بشویند. اندیشمندان ایران به پیشگامی در طرح تاریخی ماجرای پلید پوریم به خود می بالند. چنان که متن زیر به خوبی نشان می دهد که صدام را چه کسانی به دار آویختند و چرا باید شهید شمرده شود!

                            http://www.vanguardnewsnetwork.com/index.php?s=purim                    

 http://www.davidduke.com/index.php?s=purim

Extremist Jews Seek

New Purim Massacre in Iran
By David Duke

The twenty-five hundred year old Jewish celebration of Purim approaches on March 3.

Purim is the Jewish celebration of the murder of the Persian Prime Minister, Haman for supposedly plotting a conspiracy against the Jews. Haman was hung along with all of his ten sons, and 75,000 hapless Persians were slaughtered.

Ironically, the time of Purim in 2003 was chosen for the launch of the Iraq War, a war orchestrated by Jewish extremists and Israeli partisans in the American government and media against a nation that posed no threat to the United States. Iraq was however Israel’s strategic enemy, and Saddam was painted across the Jewish world community as a new “Haman.”

 

 

 جهودان افراطی در تدارک یک قتل عام دیگر به سبک پوریم در ایران اند.

از: دیوید دوک

 

در ماه مارس به جشن قدیمی و ۲۵۰۰ ساله ی پوریم یهودیان نزدیک می شویم. پوریم یک جشن یهودی به مناسبت کشتن هامان نخست وزیر ایرانی است که گمان می رفت علیه یهودیان توطئه می کرده است. در آن روز هامان و ده پسرش را به دار آویختند و ۷۵۰۰۰ ایرانی بخت برگشته ی دیگر را سر بریدند. شوخی تلخ روزگار است که حمله ی سال ۲۰۰۳ به عراق نیز همزمان با جشن پوریم انتخاب شده است. تصمیمی که به وسیله لابی های تند روی یهود در حکومت آمریکا اتخاذ شد، که صدام را هامان دوران جدید می دانستند

 

ارسال شده در جمعه، ۰۲ فروردین ماه ۱۳۸۷ ساعت ۱۵:۰۰ توسط مدیر سایت

ارسال پیام به این نوشته
نام: *
ای میل:
وب سایت:
پیام: *
کد امنیتی: *
عکس جدید
نظر بصورت خصوصی برای نویسنده مطلب ارسال شود
دوست گرامی پیام شما پس از تأیید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
 
 

کلیه حقوق مندرجات این صفحه برای وب سایت ` حق و صبر ` Naria.Info محفوظ است.

طراحی و راه اندازی،
گروه برنامه نویسی تحت وب بنیان اندیشان