بيانيه

مخالفان کتاب های من به شدت فعال شده اند، دست به تهديدات مکرر و متنوع می زنند و با مراجعه به مراکز سياسی مدعی دموکراسی و اصلاح طلبی و مسامحه و گفت وگو، در خاموش کردن اين صدا مصمم اند که متعهد به برملا کردن دروغ های يهود ساخته درباره ی تاريخ ايران است.

آن ها که در پاسخ نويسی درمانده اند و از اعزام يکی دو بازيچه ی به اصطلاح نقاد به ميدان مبارزه با تزهای کتاب های «تاملی در بنيان تاريخ ايران» نتايج نا مطلوبی گرفته اند، اينک ديگر علنا به حذف فيزيکی اشاره می کنند و گويا به سردمداری پيرمردی که از ستون های ياوه بافی درباره ی ايران پيش از اسلام است، هيئتی برای مقابله ی به هر بها و به هر صورت با اين کتاب ها و نويسنده اش تدارک ديده اند تا به بلند پايگی و ورجاوندی و ايستادگی و امتداد خويش بر دروغ های پيشين، تا حد جنايت معنای عينی و عملی ببخشند. نخستين موفقيت آن ها عدم صدور مجوز چاپ «ساسانيان» است که از نفوذشان در وزارت ارشاد نيز خبر می دهد.

آن ها در حالی که از ضربه ی کتاب «اشکانيان» کمر خم کرده اند، پس از دسترسی به متن «ساسانيان»‌، از طريق عوامل شان در وزارت ارشاد، عاقلانه انديشيده اند که ادامه ی انتشار اين مجموعه با ابطال کامل تاريخ يهود نوشته درباره ی ايران پيش از اسلام و با برچيده شدن سفره ی کورش خوری، عرب و ترک ستيزی و هويت براندازی بوميان ايران برابر خواهد شد.

متاسفانه در برابر اين يورش ناجوانمردانه و ضد فرهنگی و ضد انسانی آنان، دوستان احتمالی کتاب ها نيز ساکت اند و صدايی به اعتراض بر نمی آورند. من از کسی ترسی ندارم، چنان که دست نياز به سوی کسی دراز نمی کنم، دفاع از انديشه و قلم و حقيقت وظيفه ی انسانی و ملی است، چنان که دروغ گويان دفاع شيطنت آميز از دروغ های شان را وظيفه شمرده اند و وارد ميدان اند. خود دانيد.

+ نوشته شده در سه شنبه، 30 دى، 1382 ساعت 13:24 توسط ناصر پورپيرار

ارسال شده در سه شنبه، ۳۰ دی ماه ۱۳۸۲ ساعت ۱۳:۲۵ توسط مدیر سایت

ارسال پیام به این نوشته
نام: *
ای میل:
وب سایت:
پیام: *
کد امنیتی: *
عکس جدید
نظر بصورت خصوصی برای نویسنده مطلب ارسال شود
دوست گرامی پیام شما پس از تأیید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نویسنده : پرویز زحمتکش
شنبه، ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۳۰
 
با سلام مجدد. کتاب های شما را قبلا یعنی از سال ها قبل خریده و خوانده ام . ولی وارد سایت شدن و خواندن مطالب رابه دقت و تک تک را چند روزی است که آغاز کردم .ترس به خود راه ندهید .وضعیت من و امثال من کمتر از شما نیست تازه ما را هرچند گاهی مبرند پلیس امنیت برای سوال و جواب (چون ما اهل سنت هستیم) شاید در خبرها شنیدید که به اهل سنت تهران اجازه خواندن نماز عیدین را نداند و از این ماجرا ها همیشگی که با ما مشکل دارند .خلاصه اصلا نترسید حتما در قرآن خواندید که ترس دل آنهابیشتر از ترس ما است چرا که الله تعالی ترسشان را دوچندان در دلشان جلو میدهد و ایمانی هم ندارند که قوت قلب داشته باشند و ثابت قدم را راهشان . ولی امثال مثل شما استاد معظم، چون ایمان راسخ را کارتان دارید الله تعالی هم حمایتان میکند .چرا که برای هدفی بزرگ کار میکنید و این کار انجام شدنی است چرا که الله تعالی مقدر کرده و باید بشود. پس میشود.

 
 
 

کلیه حقوق مندرجات این صفحه برای وب سایت ` حق و صبر ` Naria.Info محفوظ است.

طراحی و راه اندازی،
گروه برنامه نویسی تحت وب بنیان اندیشان