اعتراف عرب و اسلام ستيزان

آقای دکتر بهرام آجرلو، باستان شناس، در وبلاگ خود، ajorloo.persianblog.com ، خلاصه ای از جلسه ی برگزار شده دردانشگاه سوربن پاريس، در روز ۲۲ فروردين امسال و به ميان داری دلقک و قصيده ساز دربار محمد رضا شاه ، شجاع الدين شفا را، گزارش داده است. خواندن اين گزارش به روشنی نشان می دهد چه گونه آن فاصله ی اوقيانوسی بين توهمات اين چله نشسته ها در آرمان های شاهنامه ای با باورهای عمومی مردم ما، سال به سال وسيع تر و عميق تر می شود.

دل خراش ترين بخش اين گزارش اثبات اين نکته است که باستان پرستان و ضد عربان و ضد اسلامانی که چشم ديدن هيچ قوم ايرانی ، به جز فارس هايی را ندارند که خود اعتراف می کنند ۴۰۰۰ سال ديرتر از ديگران به اين اقليم رسيده اند، هنوز در هزاره سوم هم حرفی برای مردم ندارند و راهی برای پيشرفت نمی شناسند، جز اين که علنا و با باد و بروت وعده می دهند در صورتی که مورد حمايت قرار گيرند، يک شاهنامه ی ديگر خواهند نوشت و آتشکده های زردشتی را روشن خواهند کرد!!! آن ها چنان که از گزارش آقای آجرلو برمی آيد، همچنان متعهد شده اند که اگر بار ديگر مسلط شدند، تا پايان جهان اجازه ندهند که کسی خواب آرام کورش هخامنشی را بر هم زند!!!

اما و از همه مهم تر اين  که آقای شجاع الدين شفا در اين گزارش سالانه ی خود به سپاهيان سال خورده و مايوس و وامانده و در حال نزع کورش با جبروت تمام ياد آوری کرده است که در زمره ی نخستين موفقيت های تحرک تازه ی کورش پرستان در ايران، ممانعت از صدور مجوز چاپ کتاب ساسانيان من با کمک و دستياری هواداران شان در وزارت ارشاد جمهوری اسلامی بوده است!؟ چشم وزير ارشاد و رياست جمهور مدام در حال گفت وگو با تمدن های جهانی و يکی دو نهاد ديگر در اين جمهوری روشن !!!!

   
+ نوشته شده در يكشنبه، 6 اردىبهشت، 1383 ساعت 2:23 توسط ناصر پورپيرار

ارسال شده در یكشنبه، ۰۶ اردیبهشت ماه ۱۳۸۳ ساعت ۰۲:۲۳ توسط مدیر سایت

ارسال پیام به این نوشته
نام: *
ای میل:
وب سایت:
پیام: *
کد امنیتی: *
عکس جدید
نظر بصورت خصوصی برای نویسنده مطلب ارسال شود
دوست گرامی پیام شما پس از تأیید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نویسنده : هم وطن
سه شنبه، ۱۴ خرداد ماه ۱۳۹۲ ساعت ۰۲:۴۸
 
بله هر آدم حقیقت گویی که مطابق میل شما پان فارسها نگوید یا ننویسد باید بستری شود....ولی کاش شما میتونستید اندکی آستانه تحملاتان را بالا ببرید و حقیقت را بشنوید....حقیقتی که آقای پورپیرار سالهاست با مدارک و شواهد از آن سخن گفته اند و هیچ یک از متخصصان تاریخ و باستان شناسی شواهد و مدارک عکس آن را ارایه نکرده اند...

 
نویسنده : علیرضا
پنجشنبه، ۰۳ اردیبهشت ماه ۱۳۸۸ ساعت ۱۴:۳۶
 
به یک مرکز درمانی بیماری های اعصاب و روان مراجعه کنید. تصور می کنم حالا آنقدر با فروش کتابهایتان اندوخته اید که بتوانید هزینة درمان را تامین نمایید. برایتان آرزوی بهبود می کنم.

 
 
 

کلیه حقوق مندرجات این صفحه برای وب سایت ` حق و صبر ` Naria.Info محفوظ است.

طراحی و راه اندازی،
گروه برنامه نویسی تحت وب بنیان اندیشان