وسعت حساسیت و نشان حقارت!

سال پیش تلویزیون آشوریان، تقاضای چند نوبت مصاحبه ی تلفنی در موضوع تاریخ ایران باستان داشت، که یک جلسه ی آن به مدت یک ساعت و نیم برگزار شد. تاثیر آن گفتار زنده ی بدون رتوش چنان بود که گردانندگان آن تلویزیون مدعی شدند دادستانی ایالات متحده به علت ضد یهود بودن سمت و سوی آن گفتار، مانع ادامه ی مصاحبه شده و ناگزیر آن گفت و گو نیمه کاره رها شد. بار دیگر قرار بود مع الواسطه یک مناظره ی تلفنی با حضور یک مدعی مشهور صحت تاریخ ایران باستان در آمریکا، در یک کانال لوس آنجلسی دیگر برگزار شود. امروز از آن کانال فاکسی برای آن واسطه رسید که بسیار قابل توجه و آموزنده است و خود معلوم می کند که تولید دروغ های موجود در موضوع تاریخ ایران باستان ، ساخت چه کسانی است؟

«آقای ...

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات تان در ماه مبارک رمضان احتراما معروض می دارد پیرو صحبت قبلی جهت برگزاری مناظره ای بین جناب آقای پورپیرار و یک نفر دیگر در آمریکا در خصوص موضوع مورد نظر!!! متاسفانه چون تلفنی امکان آن را نداشته بدین وسیله به اطلاع می رساند شبکه ما در آمریکا با کم ترین امکانات و حمایت ها به کار خود ادامه می دهد و بیش ترین فشار را نیز از سوی گروه هایی متحمل می شود که از اهرم های اصلی قدرت در آمریکا برخوردارند و تصادفا موضوع همان مناظره درخواستی هم هستند!!!؟

همین گروه ها با توجه به موضوع بحث برنامه مد نظر جنابعالی فرصت آن را دارند تا فشارشان را بر ما بیش تر کنند کما این که تا این مقطع هم بارها مع الواسطه بر ما فشار آورده اند. لذا متاسفانه امکان برگزاری آن مناظره مد نظر جنابعالی در حال حاضر برای تلویزیون ما مقدور نیست!!!ا میدوارم توضیحات سربسته و مجمل این جانب را بپذیرید. قبلا از همکاری های مستمر جناب عالی کمال امتنان را دارم. ارادتمند ـ ....، ۲۲ / مهر / ۸۴، آمریکا»

این هنوز یک تلویزیون لوس آنجلسی است که موضع ضد صهیونیستی به خود می گیرد و در این باره گفتارهای کم وبیش تندی پخش می کند. این که چه عاملی موجب شده تا صهیونیسم جهانی، در برابر انتشار داده های کتاب های من تا بدان جا حساسیت نشان دهد و احساس ضعف و حقارت کند که در پنج سال گذشته جز فرمان سانسور و سکوت درباره ی این تالیفات را صادر نکرده، پاسخ روشنی دارد : ایران شناسی رسمی زیر نفوذ و در اختیار صهیونیسم، به تر از جوجه کورش پرستان کنونی، آگاه است که ارائه ی هیچ دفاعیه ای در برابر داده های مجموعه ی «تاملی در بنیان تاریخ ایران» میسر نیست!!!

+ نوشته شده توسط ناصر پورپیرار در شنبه هفتم آبان 1384 و ساعت 12:23
ارسال شده در شنبه، ۰۷ آبان ماه ۱۳۸۴ ساعت ۱۲:۲۵ توسط مدیر سایت

ارسال پیام به این نوشته
نام: *
ای میل:
وب سایت:
پیام: *
کد امنیتی: *
عکس جدید
نظر بصورت خصوصی برای نویسنده مطلب ارسال شود
دوست گرامی پیام شما پس از تأیید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
 
 

کلیه حقوق مندرجات این صفحه برای وب سایت ` حق و صبر ` Naria.Info محفوظ است.

طراحی و راه اندازی،
گروه برنامه نویسی تحت وب بنیان اندیشان