جنايات فجيع در فلوجه توسط آمريکاييها

خيلی جای تأسف است که در برابر جنايات فجيع و گسترده ای که در فلوجه توسط آمريکاييها صورت گرفت کوچکترين صدايی از آقای سيستانی به عنوان اعتراض بلند نشد.
با وجود سکوت بيجای آقای سيستانی و همکاری عبدالعزيز حکيم با دست نشاندگان آمريکا و جبهه گيری برخی علما در برابر مقاومت مقتدا صدر من به برخی از اهل سنت حق می دهم که حرفهای زرقاوی را باور کنند و شيعيان را متحد آمريکا بدانند.

توجه: يادداشت بالا در ابتدا لحن تندی داشت که بخاطر گل روی يکی از دوستان آن را تلطيف کردم.(۲۴ آذر ۱۳۸۳)

+ نوشته شده در چهارشنبه، 27 آبان، 1383 ساعت 22:47 توسط حامد

ارسال شده در پنجشنبه، ۲۸ آبان ماه ۱۳۸۳ ساعت ۲۲:۴۵ توسط مدیر سایت

ارسال پیام به این نوشته
نام: *
ای میل:
وب سایت:
پیام: *
کد امنیتی: *
عکس جدید
نظر بصورت خصوصی برای نویسنده مطلب ارسال شود
دوست گرامی پیام شما پس از تأیید نویسنده نمایش داده خواهد شد.
نویسنده : پرویز زحمتکش
چهارشنبه، ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۱ ساعت ۰۰:۳۶
 
اهل سنت چی را باور کنند .جای دور نمیروم . همین سی و سه سال را بررسی کنید .کدام علمای اهل سنت را میشناسید که به عقاید دیگران توهین کنند یک نمونه را برایم بفرستید .امامگر آیا تمام کتابها ،نشریات تلویزیونها، رادیوها داخل کشور در دست همین شیعیان هم وطن ما نیست همه اش فحاشی به اهل سنت ،بزرگان آنها ،عقایدشان و .... است و اگر تاریخ را هم بخوانید چه خدمت هایی که به جهان مسیحیت و یهودیت نکرده اند .همین الان در بعضی از قسمت های شهر ( سعادت آباد) به طور علنی به بزرگان اهل سنت روی دیوار فحاشی نوشتند . شما با این کارها چه کار میکنید . اگر کسی هم مثل دهواری ،ضییایی ... دفاع کند از عقاید اهل سنت با گلوله جواب میگیرد .یا اگر مثل ایوب گنجی نویسنده کرد اعتراض کند 20 سال زندان 10 سال در تبعید .اگر مثل خیر شاهی علامه امینی و صد ها نمونه دیگر اعتراض کنند 10 سال زندان و همیشه از سخن رانی محروم میشود شما باشید چه فکر میکنید . فکر نکنید حتما اکثر قریب شیعیان چه در ایران چه در عراق لبنان سوریه پاکستان ... به اتفاقشان برای پول جاه ،مقام ... اینطور هستند

 
 
 

کلیه حقوق مندرجات این صفحه برای وب سایت ` حق و صبر ` Naria.Info محفوظ است.

طراحی و راه اندازی،
گروه برنامه نویسی تحت وب بنیان اندیشان